Strona główna O firmie

O firmie

Oferujemy szerokie usługi budowlano – remontowe (domów, mieszkań i innych budynków) wysokiej jakości, które dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych pracowników z powodzeniem sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Indywidualne podejście do każdego zlecenia pozwala w pełni wykorzystać pomysły zleceniodawcy, jak również wizję i propozycję naszych specjalistów, jacy urzeczywistniając znakomite projekty spełniają marzenia wszystkich, zwracających się do nas osób.

 

Stawiamy na oryginalność i najnowsze rozwiązania, jakie pozwalają zaoszczędzić czas, gwarantując przy tym wysoki standard efektów końcowych naszej pracy. Dopasowujemy określone rozwiązana techniczne do danego zlecenia, przedstawiając klientowi szeroką argumentację, udzielając zarazem fachowych porad. Pomagamy także w wyborze materiałów budowlano – remontowych, rekomendując sklepy i hurtownie charakteryzujące się konkurencyjnymi cenami.

 

Cena usług ustalana jest po wstępnym przedstawieniu danego projektu, jednak nigdy nie zamykamy przed sobą drzwi do negocjacji. Ponadto dokładamy wszelkich starań, by czas oczekiwania na pożądane efekty był możliwie jak najkrótszy, dzięki czemu zleceniodawca może z powodzeniem podejmować dalsze kroki do szybkiego użytkowania danej przestrzeni – a zadowolony klient to wyznacznik sukcesu, który staramy się osiągnąć.

 

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany ofertą, chcesz zapytać o cenę lub wolne terminy? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Wyślij zapytanie po przez poniższy formularz.


* - pola wymagane

Kontakt

DMM - Dom Moich Marzeń Aleksander Sokół

Lubatowa 334b, 38-440 Iwonicz Zdrój

Telefony: (13) 4351296, (0) 781010523

NIP: 684-162-93-08

w górę
Zarządzana przez: Imperial CMS, Realizacja: AGENDO

DMM - Dom Moich Marzeń 2009 (C) Wszystkie prawa zastrzeżone