Strona główna Nowości Wymażony salon

Nowości

Wymażony salon

100_0377.jpg

W każdym domu, czy tez mieszkaniu najważniejszym pomieszczeniem jest salon – to tutaj spotykamy się z bliskimi, oddajemy się rodzinnym rozmowom, relaksujemy się podczas weekendowych wspólnych wieczorów, itd. dlatego właśnie salon powinien być odpowiednio przystosowany do tego rodzaju potrzeb, by w wygodny i funkcjonalny sposób móc spędzać w nim czas.

 

Nasza firma dokłada wszelkich starań, by pomóc swym klientom osiągnąć wyżej opisany cel. Zgodnie z ich gustem i upodobaniami tworzymy piękne wnętrza, doradzając i omawiając szczegółowo ich aranżację. Zaznaczmy, iż szczególnie w blokach przestrzeń w salonach jest bardzo ograniczona, co przysparza lokatorom wielu trudności – brak miejsca na wstawienie odpowiednich mebli, ustawienie ich w należyty sposób, wygospodarowanie przestrzeni dla wygodnego usadzenia gości to główne problemy z jakimi większość z nas zmaga się na co dzień.

 

Bez obaw. Klienci zwracający się do nas mogą liczyć na rozwiązanie ich problemów w bardzo szybkim tempie. Po wcześniejszych ocenach możliwości danego pokoju i konsultacjach z właścicielami proponujemy kilka alternatywnych rozwiązań. W grę wchodzi także przebudowa wnętrz (burzenie ścian, wstawianie nowych konstrukcji, itd.), dodawanie innowacyjnych elementów – oświetlenie, podwieszanie sufitów, wbudowywanie wnęk, półek, itd. to nasza specjalność.

 

Każde wnętrze może zyskać dzięki nam zupełnie nową „twarz”. Po skończeniu naszych prac klienci zaznaczają, iż z żalem opuszczają swe salony, chcąc wciąż rozkoszować się ich widokiem. Niekiedy metamorfozy te są bardzo zaskakujące, z salonu ciasnego i ciemnego, można stworzyć przestronny pokój dzienny, z znakomicie zaaranżowanym oświetleniem i ciekawymi rozwiązaniami designerskimi.

 

Staramy się spełniać wszystkie życzenia zleceniodawców, którzy pragną osiągnąć zjawiskowe efekty we własnym zaciszu domowym, by czas spędzany w nim stał się przyjemnością dla wszystkich domowników. Na koniec warto wspomnieć, iż nasze usługi to kompleksowy zestaw wszelkiego rodzaju prac, przez co klient nie musi się już o nic martwić.


Powrót

Formularz kontaktowy

Jesteś zainteresowany ofertą, chcesz zapytać o cenę lub wolne terminy? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Wyślij zapytanie po przez poniższy formularz.


* - pola wymagane

Kontakt

DMM - Dom Moich Marzeń Aleksander Sokół

Lubatowa 334b, 38-440 Iwonicz Zdrój

Telefony: (13) 4351296, (0) 781010523

NIP: 684-162-93-08

w górę
Zarządzana przez: Imperial CMS, Realizacja: AGENDO

DMM - Dom Moich Marzeń 2009 (C) Wszystkie prawa zastrzeżone